Jak nakupovat

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O NÁKUPU

Všechny balíčky pro Vás připravujeme s láskou, dbáme proto i o to, aby při přepravě nedošlo k jejich
poškození. Odesíláme je bleskově, aby i Vy a ti, které jimi obdarujete, jste z nich měli radost co
nejdříve. Kdyby se i přes naši péči objevil jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit, ať už prostřednictvím e-mailu nebo zákaznické linky.

 1. DOPRAVA

Možnosti dodání zboží a ceny za dopravu:

 • Osobní odběr na adrese Československé armády 549/3, 289 22, Lysá nad Labem – zdarma
 • Česká pošta Doporučený dopis (pouze u objednávek do 0,6 kg) – 49 Kč
 • Zásilkovna Z Point (vyzvednutí ve výdejním místě) – 69 Kč
 • PPL Parcelshop (vyzvednutí ve výdejním místě) – 69 Kč
 • Balíkovna (vyzvednutí ve výdejním místě) – 69 Kč
 • Zásilkovna doručení na adresu – 99 Kč
 • PPL doručení na adresu – 99 Kč
 • Česká pošta Balík do ruky – 99 Kč

 

 1. PLATBA

Nabízíme Vám tyto možnosti platby:

 1. a) bankovním převodem,
 2. b) kartou online,
 3. c) dobírkou,
 4. d) hotově při osobním odběru.

Všechny možnosti jsou zdarma.

 

 1. OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky společnosti CAPERELO Invest a.s. pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese https://www.giftmanie.cz/: Úplné znění obchodních podmínek

 

 1. ZÁKAZNÍCKÝ ÚČET

Před objednávkou doporučujeme zaregistrovat se. Můžete pak online sledovat stav svojí objednávky a po jejím vyřízení budete mít k dispozici ke stažení fakturu ve formátu PDF. Při další objednávce už nebudete muset vyplňovat fakturační a dodací údaje.

 

 1. VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14DENNÍ LHŮTĚ

Jako spotřebitel máte ze zákona právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu (odstoupit od kupní smlouvy). Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je Vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká. Lhůta pro vrácení zboží začíná běžet následující kalendářní den.

Jak postupovat: Nejprve nám e-mailem pošlete informaci o odstoupení od smlouvy (můžete využít vzorový formulář) a přiložte kopii faktury. Zboží uveďte prosím do původního stavu. Musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nesete Vy jako kupující. Zboží pak neodkladně pošlete na naši adresu: CAPERELO Invest a.s., Československé armády 549/3, 289 22, Lysá nad Labem.

Vrácení peněz proběhne nejdéle do 14 dnů od doručení vráceného zboží a to stejným způsobem, jakým jsme od vás platbu přijali, nebo na váš bankovní účet. Vrátíme vám peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dopravcem (a to i v případě, že jste zvolili jiný než nejlevnější způsob). Pokud jste od nás měli poštovné zdarma, nárok na vrácení nákladů na dodání zboží vám nevzniká.

 

 1. REKLAMACE

Případné reklamace se snažíme vždy vyřídit k Vaší spokojenosti. Naprostá většina našich balíčků obsahuje potraviny. Vzhledem k tomu, že potraviny zpravidla vydrží kratší dobu než dvacet čtyři měsíců, není možné u balíčků uplatňovat klasickou délku záruční doby, ale je třeba se řídit uvedeným datem minimální trvanlivosti či spotřeby.

Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.

V případě, že chcete nějaké zboží reklamovat využijte e-mail: reklamace@giftmanie.cz. Využít můžete formulář pro reklamaci. Pokud to situace vyžaduje, vyzveme vás k odeslání reklamovaného zboží poštou na naši adresu: CAPERELO Invest a.s., Československé armády 549/3, 289 22, Lysá nad Labem. Přiložte kopii faktury.

Na realizaci reklamace máme 30 dnů, snažíme se ji však vyřídit v co nejkratší době. Pokud jste firma nebo podnikatel (obchodujete s námi na základě obchodního zákoníku), neexistuje zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.

Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.

 

 1. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu včetně osobních statistik.

Více o ochraně osobních údajů