O nás

Dárky pro každého a s dobrým pocitem!

Chcete někoho obdarovat, ale zároveň nechcete vytvářet zbytečný odpad? Nechcete podporovat trend „fast fashion“ a zbytečného nakupování? Při každé příležitosti si lámete hlavu, jak smysluplně obdarovat, ale nápady postupně docházejí… Tak teď stačí pár kliků. My za Vás dárky vymyslíme, hezky a ekologicky zabalíme a prověříme každého z dodavatelů, jestli splňuje naše požadavky.

Kupujte pouze dárky, které mají smysl.

Konec cirkulárním dárkům, které posíláte raději dál, a pracholapkám, tady jsou dárky, které Vaši blízcí skutečně využijí a spotřebují.

darky

Nevytvářejte zbytečný odpad!

Vaše zásilky balíme s maximální šetrností a ohleduplností k životnímu prostředí. Dáváme přednost již použitým obalům k přepravě.

krabice

Vybíráme si dodavatele,

kterým jsou blízká témata ekologie a low waste podnikání. Klademe důraz na férové pracovní podmínky a etické zacházení se zvířaty.

 liska

SMALL DAILY STEPS

Naše motto, které sdílí všechny naše projekty, v překladu znamená malé, každodenní krůčky po různých cestách, vedoucích k naplnění cílů našeho Devatera. Na některých stojíme na začátku a jinde jsme ušli už pěkný kus cesty.

Každý se někdy zamyslel nad tím, jestli vůbec má smysl, aby jeden člověk dělal jakékoli maličkosti. Může snaha jednoho člověka vůbec něco změnit? Když se ale spojíme dohromady, a každý udělá alespoň pár malých krůčků, pohne se celý svět. 

Kam tyto kroky směřují? K Devateru cílů našich malých každodenních krůčků:

  1. K ekologickému přístupu k přírodě
  2. K etickému zacházení se zvířaty
  3. K minimálnímu množství odpadu
  4. Ke zdraví
  5. K rozvážnému nakupování a zacházení s věcmi
  6. K férové spolupráci s lidmi
  7. K odpovědným inovacím
  8. K udržitelnosti
  9. K vědomému bytí

Tohle firemní Devatero vyjadřuje celou naši vizi, všechny naše cíle a zároveň je i závazným kodexem pro všechny naše zaměstnance i pro veškerá naše současná i budoucí rozhodnutí.

Giftmanie.cz je v pořadí již druhý projekt, kterým chceme taky trošku pohnout světem lepším směrem a ušetřit lidem starosti a stres s vymýšlením a sháněním dárků. Giftmania.cz je prostředí, kde se můžete pustit do nákupů bez výčitek svědomí.

Jak se nám daří v dalších projektech se můžete podívat www.greenupmarket.cz, kde se můžete setkat osobně s námi, Martinem a Andreou, nebo s některou z našich milých a stejně naladěných kolegyň a kolegů.